Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

25-01-2021

Życzenia dla Babci i Dziadka

Dziś dzień Babci i nie psocimy, tylko dobrze Ci życzymy. Ty wybronisz nas od draki, bośmy małe rozrabiaki. Całujemy Cię serdecznie, żyj nam Babciu długowiecznie. Ty Dziadziusiu,...

25-01-2021

Eksperymenty z folią

Kreatywne zabawy z folią aluminiową, które rozwijają dziecięcą kreatywność, zmysł dotyku, a także ciekawe i poznawcze zajęcie.

25-01-2021

Śnieg

Zimowe zabawy badawcze ze śniegiem rozwijają myślenie przyczynowo- skutkowe oraz orientację otaczającego nas świata. Poprzez zabawy badawcze rozwijamy u dzieci logiczne myślenie i doskonalimy sprawność umysłową, a także stymulowanie zmysłów wzroku, węchu, smaku i dotyku.

25-01-2021

Stopniowanie

Nauka przez zabawę to bardzo dobry sposób na zajęcia z dziećmi. Podczas zabawy dzieci ćwiczą umiejętności samodzielnego tworzenia elementów dopasowując ich wielkość i określenia: mały, średni, wielki, najmniejszy, największy.

21-01-2021

Dzień Babci i Dziadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, miłości najbliższych oraz uśmiechu na każdy dzień składają kochane Maluszki.

21-01-2021

Woreczki sensoryczne - maluszki

Zabawy woreczkami sensorycznymi to nie tylko świetna zabawa, ale także rozwijanie koordynacji wzrokowo- ruchowej oraz równowagi i koncentracji uwagi. Nasze maluszki próbowały rzucać woreczkami do celu oraz próbowaliśmy utrzymać je na głowie. ;)

21-01-2021

Pingwinek - praca plastyczna maluszki

Jest taka zimna kraina, Gdzie mieszka pewien dziwny ptak… Który pływa niczym karp! Nie umie latać, nie umie skakać, za to lubi smakowite rybki łapać. Zawsze elegancko...

19-01-2021

Dzień Babci i Dziadka-upominki

Samodzielnie wykonany przez dzieci prezent na Dzień Babci i Dziadka, to niezwykła pamiątka i ogromna radość, dla wszystkich kochanych babć i dziadków.

19-01-2021

Ślady zwierząt na śniegu

Aby wzmocnić koordynację wzrokową, dzieci dopasowywały ślady pozostawione na śniegu do odpowiedniego im zwierzątkom.

19-01-2021

Zabawy na świeżym powietrzu

Korzystając z ładnej pogody postanowiliśmy pobawić się na śniegu na placu zabaw. Podczas zimowych zabaw było wesoło i radośnie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...