Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-03-2016

1 złoty, 2 srebrne, 1 brązowy oraz najlepsze drużynowo dziewczyny - to dorobek II Mistrzostw Dolnego Śląska i Opolszczyzny w boksie w Nysie.

W weekend 11-13 marca 2016 roku w Nysie odbyły się II Mistrzostwa Dolnego Śląska i Opolszczyzny w Boksie. Zawodnicy z klubu sportowego Bojan Boks Lubań na długo zapadną w pamięć tamtejszej widowni za sprawą dobrze rozegranych walk i niekwestionowanych zwycięstw. Karolina Mastyka, zdobyła złoto i tytuł Mistrzyni Dolnego Śląska i Opolszczyzny w Boksie w kategorii do 75 kg Junior. Karolina od pierwszych minut była lepszą zawodniczką i mimo prawdziwej batalii nie oddała prowadzenia przez całe 4 rundy. W kategorii do 56 kg Junior Michał Januszewski wywalczył srebro. Srebro na mistrzostwach zdobyła również Izabela Robaczyńska. Z kolei Dominika Gacek została brązową medalistką. Na sportowy deser drużynowo w kategorii kobiet dziewczyny z Bojan Boks Lubań zajęły pierwsze miejsce. Więcej tutaj.
(ŁCR/foto:Bojan Boks Lubań)