Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

17-02-2021

Światowy Dzień Kota - PM 1

17 lutego to dzień, w którym obchodzony jest Światowy Dzień Kota. Nasze przedszkolaki również świętowały ten dzień.

16-02-2021

Walentynki, walentynki dla chłopczyka i dziewczynki - PM 1

Mam serduszko mam, komu ja je dam. Piękne, duże i czerwone - to dla Ciebie przeznaczone.

16-02-2021

Czy chcą Państwo by EDUKACJA córki/syna stała się wspaniałą przygodą?

Przyjazna atmosfera, profesjonalna i fachowa opieka, indywidualne podejście do każdego dziecka i jego szeroko pojęte wsparcie,

15-02-2021

„Bezpiecznie w sieci”

Od 2004 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej w lutym obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu, który odbywa się w ramach programu „Safer Internet”.

14-02-2021

Walentynki

W dniu 12.02 dzieci świętowały Walentynki. Dzień przyjaźni i miłości. Tego dnia wszyscy mieliśmy czerwone element ubioru, nasza sala również była udekorowana w czerwone serduszka. Dzieci uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych oraz w zabawach o tematyce walentynkowej. .

14-02-2021

Dzień Pizzy

Z tej okazji dzieci zamieniły salę na pizzerię, bawiąc się w kucharzy przygotowały pizzę. Nakładały sos i składniki, które wcześniej kroiły nożykiem. Gdy wszystko było już gotowe, pizza powędrowała do kuchni. Na koniec upragniony moment degustacja pizzy. Było pysznie i smacznie!

14-02-2021

Zabawy z plasteliną

Zabawy z plasteliną to idealny sposób na poprawę umiejętności związanych z motoryką małą. Ćwiczenia sprawności ruchowej palców, dłoni i nadgarstka. Takie zabawy wpływają relaksująco na nasze dzieci.

12-02-2021

Dzień parasolki

Parasolki rozłożone, nad głowami roztańczone. Wciąż kołyszą się na wietrze, co im zagra dziś powietrze? Kolorowe, purpurowe, żółto- białe i czerwone. Tyle wzorów mają też ile barw w...

12-02-2021

Tłusty czwartek w młodszej grupie żłobkowej

Był sobie mały, tłuściutki pączek. Był okrąglutki i nie miał rączek. Z wierzchu miał piękną, chrupiącą skórkę, a w środku dziurkę na konfiturkę!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...