Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

21-02-2021

Dzień kota

17 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. To właśnie kotki tego dnia były głównymi bohaterami.

21-02-2021

Ciecz nienewtononowska

To masa, która powstała z mąki ziemniaczanej i wody. To doświadczenie i doskonałe ćwiczenie manualne wpływające na integrację sensoryczną, a także doskonałą zabawę

14-02-2021

Walentynki

W dniu 12.02 dzieci świętowały Walentynki. Dzień przyjaźni i miłości. Tego dnia wszyscy mieliśmy czerwone element ubioru, nasza sala również była udekorowana w czerwone serduszka. Dzieci uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych oraz w zabawach o tematyce walentynkowej. .

14-02-2021

Dzień Pizzy

Z tej okazji dzieci zamieniły salę na pizzerię, bawiąc się w kucharzy przygotowały pizzę. Nakładały sos i składniki, które wcześniej kroiły nożykiem. Gdy wszystko było już gotowe, pizza powędrowała do kuchni. Na koniec upragniony moment degustacja pizzy. Było pysznie i smacznie!

14-02-2021

Zabawy z plasteliną

Zabawy z plasteliną to idealny sposób na poprawę umiejętności związanych z motoryką małą. Ćwiczenia sprawności ruchowej palców, dłoni i nadgarstka. Takie zabawy wpływają relaksująco na nasze dzieci.

12-02-2021

Dzień parasolki

Parasolki rozłożone, nad głowami roztańczone. Wciąż kołyszą się na wietrze, co im zagra dziś powietrze? Kolorowe, purpurowe, żółto- białe i czerwone. Tyle wzorów mają też ile barw w...

12-02-2021

Tłusty czwartek w młodszej grupie żłobkowej

Był sobie mały, tłuściutki pączek. Był okrąglutki i nie miał rączek. Z wierzchu miał piękną, chrupiącą skórkę, a w środku dziurkę na konfiturkę!

07-02-2021

Światowy Dzień Nutelli

5 lutego obchodzimy Dzień Nutelli, to bardzo słodki dzień. Nasze dzieciaczki bez żadnych wyrzutów sumienia opróżniły cały słoik Nutelli. Pyszny krem czekoladowy wylądował na gofrach. To bardzo pyszne święto.

07-02-2021

Zabawy z makaronem

Ćwiczenia usprawniające ruch chwytny palców. Dziecko ćwiczy siłę mięśni nadgarstka, chwyt pęsetkowy, rotację dłoni i koordynację wzrokowo-ruchową.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...