Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Informator przedsiębiorcy

Aktualności:

22-10-2021

Międzynarodowa współpraca biznesowa - spotkanie informacyjne dla firm

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej oraz Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zajmujących się szeroko rozumianą produkcją.

09-09-2021

Nowy konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Regionalnego kierowany do przedsiębiorstw

Wspierasz inicjatywy pracownicze? Włączasz pracowników w działania rozwojowe firmy? A może posiadasz narzędzie ICT wspierające tego typu działania? Weź udział w konkursie! Łączna pula nagród to 550 tys. zł.

10-08-2021

Kongres Firm Rodzinnych już we wrześniu

Jedno z największych w Polsce wydarzeń dla przedsiębiorców rodzinnych – Kongres Firm Rodzinnych „Gotowi na jutro”, odbędzie się w dniach 2-3 września we Wrocławiu. Zapraszamy firmy z regionu do uczestnictwa.

10-08-2021

Przedsiębiorco, pamiętaj o terminach

Wydział Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta Lubań informuje, że w dniu 30 września br. upływa termin opłacenia trzeciej raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych do spożycia poza miejscem sprzedaży.

30-04-2021

Konsultacje telefoniczne: zasady opłacania składek dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą

Oddział w Wałbrzychu - Inspektorat w Lubaniu zaprasza na dyżur telefoniczny dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą.

28-04-2021

Przedsiębiorco, pamiętaj o terminach!

Wydział Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta Lubań informuje, że w dniu 31 maja 2021 roku upływa termin opłacenia drugiej raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych do spożycia poza miejscem sprzedaży.

20-04-2021

Biznes w Niemczech - bezpłatne konsultacje prawne dla firm

Miasto Lubań oraz kancelaria prawna Heiko Kosel M.A. zapraszają przedsiębiorców z miasta i regionu do skorzystania z bezpłatnych konsultacji prawnych.

16-02-2021

Pożyczka Branżowa COVID-19 - nowa forma wsparcia przedsiębiorców

Kto może ubiegać się o pożyczkę? Na jaki cel mogą być przeznaczone środki Pożyczki Branżowej? O jaką maksymalną kwotę można złożyć wniosek? Wszystkie informacje dostępne są na stronie Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju lub Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Jeleniej Górze.

16-11-2020

Przedsiębiorco pamiętaj!

W dniu 31 stycznia 2021 roku upływa termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku 2020 oraz opłacenia pierwszej raty lub wniesienia opłaty jednorazowej za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2021 roku.

31-08-2020

Przedsiębiorco pamiętaj!

W dniu 30 września 2020 roku upływa termin opłacenia trzeciej raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2020 roku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...