Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Łużyckie Centrum Rozwoju

Aktualności:

12-05-2021

Kolekcjonerzy i hobbyści – czekamy na Was!

Drodzy Kolekcjonerzy! Miasto Lubań zaprasza Państwa do udziału w Sudeckim Festiwalu Minerałów, jednej z największych w Europie imprez geologiczno-menaralogicznych. Giełdzie Minerałów towarzyszą targi staroci i produktów regionalnych, a także jarmark różnorodności.

27-04-2021

Sudecki Festiwal Minerałów 2021 - zaproszenie wystawców strefy regionalnej i wielobranżowej

Dwa miesiące dzielą nas od długo wyczekiwanego Sudeckiego Festiwalu Minerałów 2021 oraz święta naszego miasta - Lawy na amfiteatrze. Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu prowadzi nabór wystawców strefy regionalnej i wielobranżowej. Na zgłoszenia czekamy do 30 maja.

02-04-2021

Wielkanocne życzenia od Łużyckiego Centrum Rozwoju

W niedzielę, po pierwszej wiosennej pełni księżyca, obchodzimy Wielkanoc. Jedno z najważniejszych świąt w kościelnym kalendarzu, ale także naszym życiu. Święta odrodzenia i nadziei. W tym...

05-03-2021

Lubań zrobiony jest z wojny

O genezie powstania książki i emocjach towarzyszących pisaniu opowiadały Marta Lupa i Teo Łagowska na spotkaniu, którego bazą była wydana w tym roku książka „Jak Lubań stał się naszym domem”.

04-02-2021

Jak Lubań stał się naszym domem

Do sprzedaży trafia nowo wydana przez lubański samorząd książka “Jak Lubań stał się naszym domem” autorstwa Teo Łagowskiej i Marty Lupy.

22-12-2020

Świąteczne życzenia od Łużyckiego Centrum Rozwoju

Szanowni Państwo, przed nami magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Życzę Państwu odpoczynku od codziennych trosk, radosnych oraz bezpiecznych spotkań z najbliższymi. Niech płomienie świec...

18-11-2020

Nie będzie bożonarodzeniowego jarmarku w Lubaniu

Łużyckie Centrum Rozwoju informuje o rezygnacji z organizacji tegorocznego świątecznego jarmarku, który corocznie odbywał się na lubańskim rynku. Decyzja podyktowana jest dynamicznie rozwijającą się epidemią koronawirusa Covid-19 oraz wprowadzonymi obostrzeniami.

03-11-2020

Informacja Turystyczna w trybie zdalnym

Informujemy, że od 3 listopada 2020 r. do odwołania Informacja Turystyczna w Lubaniu, ul. Bracka 12 będzie pracować wyłącznie w trybie zdalnym. Informacje udzielane będą telefonicznie 500 406 605...

02-10-2020

Zamówienia publiczne w instytucjach kultury zgodnie z nową ustawą

1 października w Lubaniu odbyło się szkolenie pracowników instytucji kultury.

14-09-2020

Szkolenie: Zamówienia publiczne w instytucjach kultury zgodnie z nową ustawą

Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu oraz firma Prudens PDP sp. z o.o. z Wrocławia zapraszają pracowników jednostek kultury na szkolenie z zamówień publicznych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...