Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
07-07-2015

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu, zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta Lubań, na spektakl ekologiczny Agencji Artystycznej ART- METANOIA z Krakowa zatytułowany  "  EKO - CIOCIA ", który odbędzie się w dniu 07-07-2015r., o godzinie 10:00 w sali lustrzanej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu.   Wstęp bezpłatny.

Spektakl poświęcono tematowi dotyczącemu ochrony środowiska i segregacji odpadów. W przedstawieniu wykorzystujemy motywy i postaci z mitologii starożytnej Grecji. Aktorzy wcielą się w postacie mityczne przybywające na ziemię z przeszłości. Mają polecenie ścigać niegrzecznych ludzi, którzy dopuszczają się zatruwania środowiska. Publiczność bierze aktywny udział w przedstawieniu. Aktorzy włączają widzów do spektaklu i wraz z nimi segregują śmieci, sprawdzając jednocześnie ich wiedzę na interesujące nas tematy. Mamy nadzieję, że spektakl, mimo iż przekazany z dużą dozą humoru, uwrażliwi publiczność na problemy tak ważne, jak czystość otaczającego nas świata. Zapraszamy.

 

 

 

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...