Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
29-06-2015

Tegoroczny „Dzień Aktywnej Rodziny” już za nami. Był to czas radosny i owocny w różnotematyczne działania i inicjatywy na rzecz mieszkańców. Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu wspólnie z uczestnikami Akadami Seniora dołożył wszelkich starań do wspólnego budowania integracji społecznej podczas niedzielnego Dnia Aktywnej Rodziny, który odbywał się na lubańskim rynku i organizowany był przez lubańskie organizacje oraz Stowarzyszenie Południowo- Zachodniego Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" w Lubaniu.

Seniorzy przygotowali własne stanowisko, na którym można było zmierzyć się z łamigłówkami, krzyżówkami i rebusami o tematyce wakacyjnej.

W tym dniu zespół „Złote Nutki” wykorzystał swój potencjał sceniczny i urozmaicił wszystkim zgromadzonym mieszkańcom czas biesiadnymi utworami.

Niedziela okazała się czasem rodziny, integracji i dobrej zabawy. Dziękujemy wszystkim organizacjom za miło spędzony czas a przede wszystkim pragniemy podziękować członkom Stowarzyszenia Pogranicze za ogrom pracy włożony w niedzielne przedsięwzięcie. Już dziś czekamy na przyszłoroczne obchody Dnia Aktywnej Rodziny.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...