Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
07-12-2015

Projekt SZLACHETNEJ PACZKI ma charakter ogólnopolski i koncentruje działania setek tysięcy osób. Przedsięwzięcie wspierają nie tylko osoby medialne, ale również ,, zwykli ludzie".

Celem tej akcji charytatywnej jest bezpośrednia pomoc rodzinom będącym w trudnej sytuacji materialnej. Adresy rodzin najbardziej potrzebujących wsparcia są pozyskiwane przez lokalnych wolontariuszy. Każda osoba uczestnicząca w akcji ma mnóstwo pracy, dlatego tak ważne jest zaangażowanie jak największej liczby wolontariuszy.
Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu Nysa chętnie wspiera przedsięwzięcia, których celem jest pomoc tym najbardziej potrzebującym, więc kolejny raz angażuje się w działania lubańskiej Drużyny Szlachetnej Paczki. W tym roku nauczyciele –p. Dorota Wajcfelt i p. Monika Kruk-Bagińska oraz gimnazjaliści z lubańskiej ,,Trójki” aktywnie uczestniczyli w Marszu Szlachetnej Paczki, który zawsze otwiera akcję. Nasze uczennice -Ola Mikołajczyk oraz Natalia Szymańska urozmaiciły spotkanie pięknym wokalem, który zachwycił wszystkich zgromadzonych. Warto dodać, że nasze gimnazjum zostanie również darczyńcą jednej z rodzin.
Mamy nadzieję, że akcja jak zwykle zakończy się sukcesem i przyniesie radość nie tylko potrzebującym, ale także wolontariuszom. Natomiast wielki finał działań już 12-13 grudnia 2015 r. Ty także możesz do nas dołączyć!

 
        MKB        
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...