Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
23-03-2018

Dobra i efektywna współpraca rodzi sukces. W dniu 22 marca br. na ulicy Strzeleckiej dzięki ścisłej koordynacji działań lubańskiej Straży Miejskiej i Komendy Powiatowej Policji doszło do zatrzymania poszukiwanego 44-letniego mężczyzny.

Dobra i efektywna współpraca rodzi sukces. W dniu 22 marca br. na ulicy Strzeleckiej dzięki ścisłej koordynacji działań lubańskiej Straży Miejskiej i Komendy Powiatowej Policji doszło do zatrzymania 44-letniego mężczyzny, który decyzją Sądu Rejonowego w Lubaniu był poszukiwany celem odbycia kary aresztu.

Mężczyzna ten miał podwójnego pecha, ponieważ podczas czynności zatrzymania znaleziono przy nim m.in. dokument tożsamości należący do innej osoby, wcześniej zgłoszony jako utracony. Według posiadanych informacji osoba poszukiwana była znana funkcjonariuszom z racji jej powiązań ze środowiskiem zajmującym się dystrybucją środków odurzających na terenie miasta Lubań.

To już kolejna taka interwencja będąca wynikiem wymiany informacji pomiędzy strażą miejską i policją.

Red.Fot.SM Lubań

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...