Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-10-2020

To już trzeci rok z rzędu, kiedy funkcjonariusze Straży Miejskiej w Lubaniu rozdawali uczniom, rodzicom oraz opiekunom elementy odblaskowe.

Szczególnie teraz, kiedy dni są coraz krótsze, a spowodowane ograniczoną widocznością kierujących ryzyko potrąceń pieszych jest najwyższe - celem zwiększenia bezpieczeństwa zmierzających do szkół dzieci, ostatnie akcje „Bezpieczna droga do szkoły” uzupełnione zostały o działania prewencyjne pod hasłem „Odblaskowi”

Podczas tegorocznej kampanii, którą przy lubańskich szkołach podstawowych przeprowadzono w dniach 5-8 października br., strażnicy wręczyli łącznie ponad 1400 odblasków.

Straż Miejska w Lubaniu ponownie apeluje, aby nie wstydzić się bycia widocznym. Miejmy na względzie fakt, że ten mały element odblaskowy może w najmniej oczekiwanym momencie uratować nasze życie i zdrowie. Bądźmy odpowiedzialni, bądźmy „odblaskowi” na drodze i chrońmy nasze życie.

SMLubań

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...