Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
06-05-2021

7 maja br. o godz. 12.00 odbędzie się pierwsze losowanie w Loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Rozlosowanych zostanie 160 kart przedpłaconych o wartości 500 zł i 80 kart przedpłaconych o wartości 1000 zł.

W Loterii mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które dokonały samospisu, wyraziły chęć udziału w Loterii i za pośrednictwem wiadomości e-mail otrzymały 10-znakowy kod potwierdzający dokonanie samospisu, a następnie do 5 maja br. prawidłowo zarejestrowały zgłoszenie.

Szczegółowe informacje o Loterii, w tym regulamin, harmonogram kolejnych losowań i najczęściej zadawane pytania dostępne są pod adresem: https://loteria.spis.gov.pl/.

Uruchomiona została również infolinia 22 871 99 21, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Loterii.

Losowania będą transmitowane na żywo w kanale GUS w serwisie Youtube pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UC0wiQMElFgYszpAoYgTnXtg/featured oraz na posiadanym przez GUS koncie w serwisie Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/GlownyUrzadStatystyczny/ .

 

Wyniki będzie można sprawdzić na stronie loterii https://loteria.spis.gov.pl/#wyniki .

Szczegóły dotyczące loterii są dostępne tutaj: https://loteria.spis.gov.pl/ .

 

Zachęcamy do samospisu, rejestracji kodów i życzymy powodzenia w Loterii spisowej!

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...