Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-06-2021

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.. Hasłem przewodnim konkursu była woda, a dokładnie to, skąd się bierze w kranie.

Za główny cel konkursu postawiono propagowanie wiedzy ekologicznej oraz kształtowanie postaw proekologicznych wśród uczniów szkół podstawowych. Właśnie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu w dwóch kategoriach wiekowych. Wyniki przedstawiają się następująco:

I kategoria wiekowa (kl. I- III):
I miejsce - Jarek Furdykoń – II c
III miejsce - Adam Ossowski – II c
wyróżnienia: Leon Kieryluk - I b, Martyna Kryłowicz - II c, Igor Pietraszewski - II c, Anna Misiewicz - II c
Amelia Bogusz - II c

II kategoria wiekowa (kl. IV – VIII):
I miejsce - Natalia Łata – VIII a

Mamy nadzieję, iż nasi uczniowie będą dalej rozwijać swoje zainteresowania plastyczne i wykazywać się niezwykłą kreatywnością przy tworzeniu swoich małych arcydzieł. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i podjęli się niełatwego zadania – przelania twórczego pomysłu na papier. Wszyscy laureaci otrzymali bony prezentowe do Empiku. Gratulujemy!

I.S.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...