Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-06-2021

W lubańskiej „Jedynce” są uczniowie, którzy przejawiają zainteresowania kierunkowe, m. in. plastyczne. Młodzi artyści wykazują wzmożone zainteresowanie rysowaniem czy malowaniem,

wiele czasu spędzają nad kartką papieru, dlatego chętnie angażują się w różne przedsięwzięcia artystyczne, tworząc niezwykły świat fantazji… i wykorzystują niemal wszystkie „znaleziska” przy swoich dziełach.

Tym razem uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Piękno drzemiące w wulkanach" zorganizowanego przez Muzeum Złota i Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji. Wśród 318 nadesłanych prac jury wybrało laureatów. W tej grupie są uczniowie naszej szkoły!
W kategorii I (kl. I-III) zdobyliśmy wyróżnienie: Paweł Lasko z klasy 2 a, natomiast w kategorii III (kl. VII-VIII) laureatką została Natalia Łata z klasy kl. 8 a.

Gratulujemy sukcesów i życzymy zapału oraz chęci do udziału w kolejnych konkursach artystycznych – Natalii już w nowej szkole - ponadpodstawowej, a Pawłowi w klasie trzeciej.

I.S.

grafika pobrana z https://zokir.pl/galeria/338,piekno-drzemiace-w-wulkanach

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...