Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
09-09-2021

Uczniowie klasy 2 b od zeszłego roku współpracują z „Akademią Krokieta i Lamy” – platformą promującą zdrowy styl życia i edukację przez ruch. Pod koniec roku szkolnego w klasie gościliśmy przedstawiciela Akademii .

Radości i zabawy było wiele.  Najbardziej ucieszyło dzieci spotkanie z Merry z Kamery, która połączyła się z nami zdalnie i miała dla dzieci specjalne zadanie. Udało się i już  od września nasi uczniowie reklamują na platformie internetowej zdrowy styl życia i edukację przez ruch, która zapewnia każdemu dziecku osiągnięcie sukcesu, poczucie akceptacji i przynależności do wspólnoty. Polecamy gorąco wszystkim przedszkolakom i uczniom klasy 1-3.  spotkania z „Akademią Krokieta i Lamy”. To świetny pomysł na uzupełnienie codziennych zajęć. Uczniowie uwielbiają ćwiczenia logorytmiczne, opowieści ruchowe, rytmikę, zagadki, quizy i każde spotkanie wywołuje uśmiech na twarzach dzieci. Polecamy.  Zachęcamy do obejrzenia filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=vwFW5p0zAjA                                                                  

red. Wioletta Bucko

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...