Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-09-2021

Większość z nas zastanawia się jak zadbać o siebie mając ograniczone możliwości czasowe. Wielu z nas boryka się z problemem nadwagi, brakiem formy, niezdrową dietą, co w znaczącym stopniu osłabia naszą kondycję.

Wychodząc naprzeciw problemom żywieniowym zorganizowaliśmy w naszej szkole w dniu 17 września 2021 r. w klasach VII B , VII D oraz VIII F  warsztaty edukacyjne dotyczące zdrowego żywienia. Zajęcia prowadzone były  przez wykwalifikowanego dietetyka - Adama Rymaszewskiego. Podczas spotkania  uczniowie w przystępny i atrakcyjny sposób poznali kilka ważnych zasad prawidłowego żywienia, obliczali swoje zapotrzebowanie kaloryczne, dowiedzieli się co należy jeść a czego unikać. Pan  Adam  pokazał jak wybierać zdrowe produkty do codziennej diety oraz wskazał alternatywy dla jedzenia Fast food  oraz słonych przekąsek.  Mam nadzieję, że spotkanie zmotywuje uczniów  do zmian w kierunku poprawy  nawyków żywieniowych.

                                                                                       Red.   Dorota Zawieja, Jolanta Klatka

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...