Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
11-03-2022

10 marca (czwartek) w „Galerii nad Schodami” lubańskiego Ratusza odbyła się promocja książki „Tajemnice Kamiennej Góry w Lubaniu”.

Spotkanie zorganizowane przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną oraz Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej zgromadziło wielu słuchaczy ciekawych tytułowych tajemnic jednej z najpiękniejszych atrakcji naszego miasta.

Autorzy – pani  Agnieszka Wierzbicka i pan Tomasz Bernacki, wypełniając niszę wydawniczą, stworzyli obszerną publikację zawierającą ciekawostki historyczne i przyrodnicze okraszone pięknymi fotografiami. Podczas spotkania w bibliotece regionaliści opowiedzieli o kulisach powstawania książki, gromadzeniu i selekcji materiałów.  Pokrótce omówili także zawartość poszczególnych rozdziałów.

Podczas spotkania zostało rozlosowanych 5 egzemplarzy książki, była również możliwość jej nabycia wraz z dedykacją i podpisami autorów.

Publikację można zakupić w Informacji Turystycznej w Lubaniu, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-15:30, ul. Bracka 12, tel. 75 722 25 41, e-mail: promocja@luban.pl

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...