Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-03-2022

Ośrodek Wsparcia Dziennego zaprasza do udziału w konkursie osoby po ukończonym 60. roku życia, mieszkające na terenie miasta Lubań.

Przedmiotem konkursu jest przesłanie przepisu kulinarnego, wraz z krótką jego historią. Każdy z nas ma w pamięci smaki z dzieciństwa, lub potrawy próbowane podczas niezapomnianej podróży. Są dania, które w rodzinie urosły do kultowych, bez których nie odbędzie się żadna rodzinna uroczystość. A może chcesz podzielić się recepturą, którą skomponowałeś sam i jest nieodkrytym skarbem w twoim zeszycie z przepisami. 

Podziel się swoją tajemną kulinarną wiedzą i zdobądź atrakcyjne nagrody.

Przepis musi zawierać spis potrzebnych składników i opis wykonania dania. Miłym pomysłem będzie, dołączenie fotografii przedstawiającą gotowe danie.

Przepisy konkursowe wraz z kartą zgłoszeniową  należy dostarczyć do Ośrodka Wsparcia Dziennego na ul. Mickiewicza 7 w Lubaniu lub wysłać mailem na adres: utw@owdluban.pl do dnia 15.04.2022r.

 

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...