Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
21-11-2023
ludzkie dłonie trzymające dłoń innego człowieka, w tle panorama miasta, napis: dzień Pracownika Socjalnego i kolorowy herb miasta Lubań

Szanowni Państwo,
obchodzony 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego to święto z wieloletnią tradycją. W podzięce za codzienny trud i wysiłek właśnie w tym dniu przyjmujecie Państwo życzenia na kolejne lata pracy. Są to słowa pełne wdzięczności i uznania, ponieważ pracownik socjalny to nie tylko zawód, ale też misja niesienia pomocy.

Poświęcacie podopiecznym czas i uwagę, która nie ustaje wraz z odłożeniem dokumentów na półkę. Każdy z Was nosi w sobie empatię i życzliwość, a przede wszystkim serce czułe na los drugiego człowieka. Waszym głównym narzędziem pracy są obecność i dobre słowo, czyli właśnie to, czego często brakuje każdemu z nas.

Za to wszystko dziękujemy, życząc niewyczerpanych pokładów energii i siły, którymi i tak podzielicie się z potrzebującymi.

Z wyrazami szacunku

Kamil Glazer, Przewodniczący Rady Miasta Lubań

Arkadiusz Słowiński, Burmistrz Miasta Lubań

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...