Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
30-03-2022

  G r u d z i e ń  

  • 3 grudnia - Raz, Dwa, Trzy (koncert, sala widowiskowa MDK), godz. 18.00
  • 18 grudnia - Gwiazdo Świeć, Kolędo Leć (sala widowiskowa)

  L i s t o p a d  

  • 13 listopada - Impresje patriotyczne - 5 koncertów na 5. rocznicę ustanowienia św. Marii Panny patronką Lubania - Kościół pw. św. Trójcy (godz. 11:00)
  • 20 listopada - Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce (koncert, sala widowiskowa), godz. 16.00
  • 26 listopada - Muzyczny Weekend
  • 30 listopada - Wojtek Fiedorczuk stand-up (godz. 19.00)

  P a ź d z i e r n i k  

  • 16 października - Lista Męskich Życzeń (sala widowiskowa), godz. 16.00
  • 21 października - Muzyczne podróże dookoła świata" - Artes Ensemble (sala widowiskowa), godz. 18:00
  • 29 października - Andrzej Piaseczny (koncert, sala widowiskowa), godz. 19.00 - PRZEŁOŻONY na 12 marca 2023 (godz. 19.00)

  W r z e s i e ń  

  • 10 września - Weekend Muzyczny
  • 14 września - Eleni, g. 18.30
  • 18 września - "Najsłodszy Owoc" (koncert, sala widowiskowa), godz. 17.00
  • 28 września - Wieczór Panieński +, godz. 19.00

  S i e r p i e ń  

  • 1 sierpnia - Teatr w plenerze - Ławeczka, godz. 18.00 (scena plenerowa w rynku)
  • 5 sierpnia - Regiomuza z dowozem do domu (Osiedle, ul. Wojska Polskiego)
  • 18-19 sierpnia - "Bukowińskie spotkania"
  • 19 sierpnia - Teatr w plenerze - Rozprawa o Średniowieczu, godz. 20.15 (scena plenerowa w rynku)
  • 20 sierpnia - LAWA '22
  • 21 sierpnia - LAWA '22
  • 26 sierpinia - Regiomuza z dowozem do domu (Park Niepodległości)

  L i p i e c  

Sudecki Festiwal Minerałów '2022

Scena w rynku

  • 1 lipca (piątek)

    16.30 – Oficjalne otwarcie Sudeckiego Festiwalu Minerałów
    17:00-17:45 – „The best of Krzysztof Krawczyk” w wykonaniu Arka Zgody-Giczańskiego
    17.45 – Ogłoszenie wyników konkursu na najlepsze wystawy kolekcjonerskie
    18:00-18:45 – „Abba” - światowe przeboje w wykonaniu Abba & Boney M. Tribute Band
    19:00-19:45 – „Boney M.” - przeboje disco lat 70. w wykonaniu Abba & Boney M. Tribute Band
    20:00-21:00 – „Greatest hits of Roy Orbison” w wykonaniu Roy Orbison Band

  • 2 lipca (sobota)

    13:30-15:00 – Gry i zabawy z dobrą wróżką prowadzone przez Bydgoską Formację Artystyczną
    15:30-16:30 – „Kolorowe dzieci” - piosenki Majki Jeżowskiej w wykonaniu Magdam
    17:00-18:00 – „Od Bacha do Mai czyli Wodecki Show” w wykonaniu Heartbreaker
    18:30-19:30 – Światowe przeboje w wykonaniu Trio British Music
    20:00-21:00 – Przeboje The Beatels i największe hity polskiego big-beatu w wykonaniu zespołu Żuki

  • 3 lipca (niedziela)

    13:00-14:30 – Blok zabaw dla dzieci „Maskotki”
    14:45-16:00 – „Tequila Musik” w wykonaniu Tequila Musik Band
    16.00 - Ogłoszenie wyniku głosowania publiczności na najlepszą wystawę kolekcjonerską
    17.00 - Ceremonia zamknięcia Sudeckiego Festiwalu Minerałów

  • 8 lipca - Regiomuza z dowozem do domu (Księginki)
  • 22 lipca - Regiomuza z dowozem do domu (Osiedle Fabryczna)

  C z e r w i e c  

  • 10 czerwca - koncert Dzieci Dzieciom (sala widowiskowa), godz. 17.00
  • 13 czerwca - Taneczna Wywiadówka (aula ZSP im. Adama Mickiewicza), godz. 17.00

  M a j  

  • 03 maja - Majowa akcja "Z Mazurkiem w tle", koncert Nayry Ayrazyan - Łukasza Kostki (Plac Feliksa Netza), godz. 13.00
  • 06 maja - wernisaż Katarzyny Mazur "Gdzie jesteś" (foyer), godz. 17.30
  • 20 maja - Wykłady Uniwersytetu Trzeciego Wieku (sala widowiskowa), godz. 10.00
  • 22 maja - "Babski przekręt" (sala widowiskowa), godz. 18.00
  • 24 maja - 15-lecie Złotych Nutek (sala lustrzana), godz. 11.00
  • 27 maja - Dzień Matki
  • 28 maja - występ - Dzień Rodziny - Przedszkole Słoneczko (sala widowiskowa), godz. 11.00
  • 28 maja - FAZA '22 (sala widowiskowa), godz. 17.00

  K w i e c i e ń  

  • 01 kwietnia - Estrada Lubańska
  • 02 kwietnia - Przegląd Papieski
  • 13 kwietnia - Jarmark Wielkanocny (Rynek-Sukiennice)
  • 22 kwietnia - wernisaż Janusza Kulczyckiego (sala lustrzana), godz. 17.30
  • 22 kwietnia - Stand Up - Mateusz Socha (sala widowiskowa), godz. 19.00
  • 29 kwietnia - "Kultureska" teatr z Krakowa (sala widowiskowa), godz. 10.00

  M a r z e c  

  • 05 marca - Weekend muzyczny (asla lustrzana), godz. 16.00
  • 07 marca - Elwis dla Pań (sala widowiskowa), godz. 18.00
  • 11 marca - Kabaret Młodych Panów (sala widowiskowa), godz. 17.30
  • 26 marca - Turniej Brydża (sala lustrzana), godz. 9.00
  • 29 marca - 03 kwietnia - Wystawa pająków (foyer)

  L u t y  

  • 03 lutego - "Bębenek" (OWD - przedstawienie, sala lustrzana MDK), godz. 14.30
  • 10 lutego - "Bębenek" (OWD - przedstawienie, sala lustrzana MDK), godz. 11.00
  • 26 lutego - Weekend muzyczny (sala lustrzana), godz. 16

  S t y c z e ń  

  • 21 stycznia - "Cudowna terapia" (spektakl teatralny, sala widowiskowa MDK), godz. 19.00
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...