Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

03-07-2022

Bezpieczne wakacje

Przed rozpoczęciem wakacji w przedszkolu przeprowadzone były zajęcia dotyczące przypomnienia zasad bezpiecznego spędzania wakacji. Bezpieczeństwo podczas wypoczynku letniego jest bardzo ważne o czym wie każdy akademik.

03-07-2022

Zielona nocka w Akademii Malucha

Aby tradycji stało się zadość nie mogło zabraknąć zielonej nocy w Akademii Malucha. Przygotowane zabawy sprawiły maluchom wiele przyjemności.

03-07-2022

Pożegnanie najstarszych Akademików

W Akademii Malucha odbyła się uroczystość pożegnania najstarszych dzieci, które od września rozpoczną naukę w szkole.

03-07-2022

Czysta woda Małym Akademikom zdrowia doda

Znaczenie wody w życiu człowieka to podstawowa zasada o której wiedzą już mali akademicy. Postanowili jednak zgłębić temat i poznać jak wygląda i zbadać jej czystość.

03-07-2022

Dzień miodu

Podczas czerwcowego spotkania z pszczelarzami mali akademicy obchodzili dzień miodu. Dowiedzieli się skąd bierze się ten złoty i słodki przysmak a także jak wygląda praca pszczelarzy.

03-07-2022

Zdobywamy góry

W czerwcu mali akademicy wybrali się na wycieczkę dydaktyczna w góry zdobywając stóg izerski. Pogoda w tym dniu była doskonała.

14-06-2022

Talenty rozwijamy - koncerty w Szkole Muzycznej im.O.Kolberga słuchamy

Mali akademicy uczestniczyli w koncercie młodych artystów i również absolwentów przedszkola w Szkole Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Lubaniu.

14-06-2022

A może rolnikami zostaniemy?

Wizyta małych akademików w gospodarstwie rolnym była ciekawą lekcją poznania zawodu rolnika i codziennych czynności wykonywanych w gospodarstwie. Obcowanie maluchów z naturą okazało się wielką przyjemnością. Może ktoś z naszych akademików zostanie rolnikiem?

14-06-2022

Od Przedszkolaka do Ogólniaka

Uczniowie ZSP im Adama Mickiewicza w Lubaniu przeprowadzili zajęcia z języka niemieckiego w Akademii Malucha. Za wspaniałą atmosferę dziękujemy Pani dyrektor Renacie Czuj i Pani Monice Żmuda.

14-06-2022

Basztę Bracką odwiedzamy i wystawę minerałów oglądamy

Mali akademicy zwiedzili jeden z najbardziej popularnych zabytków Lubania - Basztę Bracką. Mieli również okazję obejrzeć wystawę minerałów Sudetów Zachodnich.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...