Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Ośrodek Wsparcia Dziennego

Aktualności:

03-08-2015

Wizyta w "Koziej Łące"

W dniu 30 lipca 2015r., uczestnicy wakacji realizowanych przez Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu odwiedzili gospodarstwo ekologiczne “Kozia Łąka” położone w pobliżu Jeleniej Góry, wśród pól i lasów, z przepięknym widokiem na Karkonosze i Śnieżkę. Największą atrakcją w tym dniu okazały się kozy i koźlątka.

03-08-2015

Pamiętamy o bezpieczeństwie

O bezpieczeństwie trzeba pamiętać nie tylko podczas roku szkolnego ale przede wszystkim w czasie wakacji. Dbając o uczestników letniego wypoczynku Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu zainicjował pogadankę tematyczną z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, podczas której dzieci zapoznały się z zasadami prawidłowego poruszania się po drogach, bezpiecznego poruszania się w internecie, skutecznego mówienia "nie dziękuję" oraz jak zachować się gdy ktoś nieznajomy oferuje słodycze lub zaprasza w nieznane miejsca.

20-07-2015

W poszukiwaniu wiedzy

W dniu 17 lipca bieżącego roku uczestnicy wakacji w mieście realizowanych przez Ośrodek Wsparcia Dziennego aktywnie wypoczywali podczas jednodniowej wycieczki turystyczno- krajoznawczej. Wspólne podróżowanie okazało się owocne w wiedzę i atrakcje.

16-07-2015

Z sercem na dłoni

Akadami Seniora dołożył wszelkich starań do wspólnego budowania integracji społecznej, podczas tegorocznego „Dnia Aktywnej Rodziny”, który odbywał się na lubańskim rynku i organizowany był przez lubańskie organizacje oraz Stowarzyszenie Południowo- Zachodniego Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" w Lubaniu. Wspólne działania zostały zauważone i docenione, za co serdecznie dziękujemy.

15-07-2015

Kolejna dawka pozytywnych emocji......

Wakacje w Ośrodku Wsparcia Dziennego trwają w najlepsze. Uczestnikom nie brakuje uśmiechów, radości oraz dobrej zabawy. Codziennie czekają na nich nowe, kreatywne i rozwojowe zabawy oraz niezliczone możliwości na aktywny i bezpieczny wypoczynek w mieście.

15-07-2015

W głowie się nie mieści

Drugi tydzień wakacji z Ośrodkiem Wsparcia Dziennego rozpoczął się wyjazdem do Multikina w Zgorzelcu na film animowany zatytułowany „W głowie się nie mieści”. Bajka w bardzo atrakcyjny sposób przekazała dzieciom wiedzę o rolach emocji oraz ukazała wartości pełnego i autentycznego mierzenia się z tym, co aktualnie przeżywają.

13-07-2015

Seniorzy w aquaparku

Seniorom upał nie straszny i chętnie korzystają z propozycji aktywnego wypoczynku. Dowodem ich zaangażowania był sobotni wyjazd do parku wodnego tropikana w Karpaczu, podczas którego aktywnie spędzali swój wolny czas. Wyjazdy turystyczne to uniwersalny rodzaj zagospodarowania czasu wolnego seniorów, podczas których każdy znajduje coś atrakcyjnego dla siebie.

12-07-2015

Na wakacjach w OWD fajnie jest …...

Wakacje są czasem, kiedy dzieci mogą odpocząć i nacieszyć się swobodą. Okazuje się, że odpoczywając można świetnie bawić się podczas aktywnego wypoczynku w mieście.

09-07-2015

Aktywne wakacje w mieście

Wakacyjne zajęcia dla dzieci organizowane są cyklicznie przez Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu. Jest to czas kiedy uczestnicy cieszą się latem pełnym nowych doświadczeń, ciekawych eksperymentów i wycieczek edukacyjno- kulturalnych. 

 

08-07-2015

„Eko-ciocia”-o śmieciach teatralnie

W dniu 07 lipca bieżącego roku z inicjatywy Ośrodka Wsparcia Dziennego oraz przy współpracy z Miejskim Domem Kultury w Lubaniu odbyło się przedstawienie teatralne dla najmłodszych mieszkańców Lubania, zatytułowane „Eko- Ciocia”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...