Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Ośrodek Wsparcia Dziennego

Aktualności:

05-02-2016

Pierwszy tydzień ferii za nami

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. Za nami pierwszy tydzień zimowego wypoczynku w mieście, a co za tym się kryje? Nadszedł czas na pierwsze pożegnania.

05-02-2016

Konkurs "Gum Orbit" rozstrzygnięty

Wychowawcy Ośrodka Wsparcia Dziennego w Lubaniu w ramach zimowiska 2016, zorganizowali konkurs plastyczny związany z edukacją prozdrowotną jamy ustnej.

05-02-2016

Tłusty czwartek w OWD Lubań

Uczestnicy Ośrodka Wsparcia Dziennego w Lubaniu świętowały Tłusty Czwartek. Oprócz pałaszowania pączków, dowiedziały się trochę o zwyczajach związanych z tym "tłustym" dniem i historią samego pączka.

05-02-2016

Barwne zimowisko

W trakcie minionych dni zimowiska dzieci uczestniczyły w zajęciach prowadzonych w formie działań plastycznych, zabaw integracyjnych, ruchowych, gier edukacyjnych w trakcie których kształciły i rozwijały swoje zainteresowania, postawę twórczą, odkrywając własne uzdolnienia.

05-02-2016

Fistaszki w OWD Lubań

03 lutego grupa dzieci z zimowiska, udała się na seans do kina „Wawel” w Lubaniu. W tym dniu wyświetlana była piękna animowana komedia przygodowa „ Fistaszki”. Film bardzo wszystkim się podobał, dzieci przez całą drogę powrotną dzieliły się wrażeniami.

02-02-2016

Kolorowe ferie

Dzień drugi zimowiska odbywał się pod hasłem: „BIBUŁKARSTWO”. Prowadzące warsztaty panie Eugenia Butkowska oraz Krystyna Gęsikowska reprezentujące „Akademię Seniora” przy OWD Lubań, zapoznały uczestników z techniką tworzenia kwiatów z bibuły.

01-02-2016

Podziękowania

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu składa serdeczne podziękowania Panu Krzysztofowi Jaworskiemu za ufundowanie gum do żucia marki Orbit Kids, które przyczyniły się do zrealizowania programu profilaktycznego „DZIEŃ GUMY DO ŻUCIA”, promującego profilaktykę higieny jamy ustnej u dzieci.

01-02-2016

Dzień gumy do żucia w OWD Lubań

Ferie zimowe 2016 w Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu to szansa dla dzieci, by wyjść z domu i twórczo spędzić czas wolny od obowiązków szkolnych, a przy okazji bezpiecznie i kreatywnie wypoczywać.

26-01-2016

Zaproszenie na przedstawienie teatralne dla dzieci

Miasto Lubań zaprasza małych mieszkańców Lubania na przedstawienie teatralne zatytułowane " Piraci".

26-01-2016

" Tak od serca" dla Ośrodka

Dyrektor, pracownicy i uczestnicy Ośrodka Wsparcia Dziennego w Lubaniu, składają serdeczne podziękowania i wyrazy uznania dla Państwa Agaty i Przemysława Gaździckich oraz Firmy Instalteam z Lubania za przekazane gry, zabawki, książki, słodkości oraz inne upominki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...