Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 2

Aktualności:

26-04-2021

,,Mój ekologiczny dom” – warsztaty online.

W przeddzień obchodzonego Dnia Ziemi, uczniowie klasy IIIa, uczestniczyli w warsztatach, które na nowo uświadomiły dzieciom zagadnienia związane z ochroną naszej planety.

23-04-2021

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi

22 kwietnia uczniowie klas drugich poprzez wykonanie prac plastyczno-technicznych uczcili obchodzony Dzień Ziemi. PAMIĘTAJMY- Każdy dzień to Dzień Ziemi!!!

22-04-2021

,,Bezpieczny Dolnoślązak” w SP2

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego kontynuuje działania w ramach programu Edukacyjnego pn. „Bezpieczny Dolnoślązak”.

19-04-2021

Konkurs Ministerstwa Sprawiedliwości na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji

Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje, skierowany do dzieci i młodzieży, konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji.

19-04-2021

Kolejni zdolni z SP2.

Miło, że najmłodsi z naszej ,,dwójeczki”, kolejny raz wykazują się pomysłowością, kreatywnością i chęcią brania udziału w konkursach adresowanych właśnie dla nich.

12-04-2021

#NaszaFlagaPL

Po raz kolejny, uczniowie naszej ,,dwójeczki”, uczestniczą w konkursach adresowanych dla pomysłowych i kreatywnych dzieciaków. Teraz mowa o ogólnopolskim konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem: ,,230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja”.

01-04-2021

,,WIELKANOCNA PISANKA” – KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Dziękujemy uczniom klas I – III, którzy wzięli udział w konkursie pt. ,,Wielkanocna pisanka”. Uczestnicy konkursu, tworząc swoje prace, wykazali się wielką kreatywnością i pomysłowością.

01-04-2021

Wyniki konkursu plastycznego ,,Wiosna w kolorach”

W naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III o tematyce ,,Wiosna w kolorach”. Uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie, prezentując różnorodność prac plastycznych wykonanych ciekawymi technikami

31-03-2021

PISANKI, KRASZANKI – SKARBY WIELKANOCNE…

Uczniowie klas IIb, IIa i IIc pielęgnują tradycje wielkanocne.

25-03-2021

Wijemy palmy!

Tradycją naszej ,,dwójeczki” , są tematyczne warsztaty, które angażują szkolną społeczność w zależności od przypadających okazji, świąt czy też akcji charytatywnych. Mimo zdalnego nauczania, które przeniosło się ze szkoły do domów, nasi uczniowie aktywnie włączyli się w warsztaty online.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...