Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

10-04-2022

Moja ekologiczna zabawka - konkurs plastyczny w Akademii Malucha

Mali akademicy mają bardzo dużo wiedzą na temat ekologii. Udowodnili również, że można stworzyć własną ekologiczną zabawkę.

04-04-2022

Konkurs - Palma Wielkanocna

Chętne dzieci 5 i 6- letnie wraz z rodzicami wykonały piękne palmy. Za udział w konkursie otrzymały dyplom i upominek.

04-04-2022

Międzynarodowy Dzień Książki

O2.04 Grupa Biedronek miała przyjemność spotkać się z Panią Anitko z Miejskiej I Powiatowej Biblioteki w Lubaniu. Głównym celem spotkania było rozpowszechnianie czytania książek dla dzieci.

29-03-2022

Od nasionka do roślinki

W marcu wraz z nadejściem wiosny 6 -latki założyły hodowlę roślin w ogrodzie przedszkolnym. Posadziły cebulę, fasolę i cebulki kwiatów. Poprzez codzienną obserwację będą poznawały cykl rozwoju roślin.

29-03-2022

Warsztaty kulinarne w restauracji "Babie Lato"

Starszaki odwiedziły 24 marca restaurację" Babie Lato" w Kościelnikach Górnych, gdzie miały przyjemność uczestniczyć w warsztatach z pieczenia pizzy.

29-03-2022

Solidarni z Ukrainą

Dzieci z naszego przedszkola włączyły się w akcję "Pomocy dla Ukrainy". To dzięki wspaniałym Przedszkolakom i ich Rodzicom o wielkich sercach udało się zebrać wiele cennych darów, które zostały przekazane dla potrzebujących.

28-03-2022

Mistrz Matematyki - konkurs matematyczny w Akademii Malucha

Najstarsi Akademicy ,,Biedronki” i ,,Sówki”wzięły udział w mistrzostwach ,,Młodego Matematyka”. Dzieci ze skupieniem i zawzięciem rozwiązywały zadania z zakresu dodawania i odejmowania w zakresie 7.

28-03-2022

Smacznie, zdrowo i kolorowo - śniadanie najmłodszych akademików

Najmłodsi akademicy zamienili się dziś w prawdziwych kucharzy. Przygotowali pyszne i zdrowe śniadanie, które szybciutko znikało z talerza.

28-03-2022

Na niebie słoneczko już świeci a w Akademii Malucha Wiosnę witają dzieci

21 marca w Akademii Malucha panowała wiosenna atmosfera. Za oknem świeciło słoneczko, a w przedszkolnych salach akademicy żegnali zimę i przygotowywali się na uroczyste powitanie wiosny.

28-03-2022

Dzieci dzieciom - solidarnie z Ukrainą

W geście solidarności z dziećmi, które potrzebują pomocnej dłoni, nasi Mali Akademicy wykonali serce wsparcia w barwach flagi Ukrainy. Cała społeczność przedszkolna śle wyrazy wsparcia! Choć czasem niewiele można zrobić, jesteśmy razem.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...