Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

23-06-2022

Nasze sukcesy w „Trójboju Lekkoatletycznym”.

Dnia 19.05.2022, na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej w Pisarzowicach, odbył się finał powiatowy w ,,Trójboju Lekkoatletycznym,, klas trzecich i czwartych.

23-06-2022

„Zew przygody” - wycieczka klas 5A i 5B.

W czwartek, 09.06 br., uczniowie klas 5a i 5b, wraz z opiekunami: p. Mariuszem Królem, p. Marcinem Ludwardem i p. Marcinem Lewandowskim, udali się na jednodniową wycieczkę szkolną do Piechowic.

21-06-2022

Finał dolnośląski Igrzysk Dzieci zakończony sukcesem! Wróciliśmy z medalami!

W lubańskiej „Jedynce” propagujemy aktywności lekkoatletyczne, mając na uwadze to, by każdy uczeń znalazł coś dla siebie. Warto podkreślić, że wszystkie dyscypliny lekkoatletyczne stanowią doskonałą podstawę do osiągnięcia ogólnej sprawności fizycznej. Należy o tym pamiętać!

21-06-2022

Gala laureatów w PCE

Czy droga do sukcesu jest prostym procesem? Z pewnością wiele w tej kwestii mogą powiedzieć ci, którzy odnieśli sukces. Niektórzy mówią, że sukces to robienie zwykłych rzeczy nadzwyczaj dobrze, inni twierdzą, że aby osiągnąć cokolwiek,

19-06-2022

Poloneza czas zacząć!

Po trudach egzaminów nadszedł czas wyjątkowej zabawy. W piątek, 10 czerwca br., ósmoklasiści naszej szkoły bawili się na wyczekiwanej od kilku tygodni uroczystości – swoim pierwszym w życiu balu.

14-06-2022

Talenty rozwijamy - koncerty w Szkole Muzycznej im.O.Kolberga słuchamy

Mali akademicy uczestniczyli w koncercie młodych artystów i również absolwentów przedszkola w Szkole Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Lubaniu.

14-06-2022

A może rolnikami zostaniemy?

Wizyta małych akademików w gospodarstwie rolnym była ciekawą lekcją poznania zawodu rolnika i codziennych czynności wykonywanych w gospodarstwie. Obcowanie maluchów z naturą okazało się wielką przyjemnością. Może ktoś z naszych akademików zostanie rolnikiem?

14-06-2022

Od Przedszkolaka do Ogólniaka

Uczniowie ZSP im Adama Mickiewicza w Lubaniu przeprowadzili zajęcia z języka niemieckiego w Akademii Malucha. Za wspaniałą atmosferę dziękujemy Pani dyrektor Renacie Czuj i Pani Monice Żmuda.

14-06-2022

Basztę Bracką odwiedzamy i wystawę minerałów oglądamy

Mali akademicy zwiedzili jeden z najbardziej popularnych zabytków Lubania - Basztę Bracką. Mieli również okazję obejrzeć wystawę minerałów Sudetów Zachodnich.

14-06-2022

Kolorowy Dzień Dziecka w Akademii Malucha

W Akademii Malucha z okazji najradośniejszego dnia w roku przygotowanych zostało wiele atrakcji i niespodzianek. Słoneczna pogoda pozwoliła na zabawy w ogrodzie, pikniki i wycieczki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...