Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

14-06-2022

Dzień Dziecka w grupie adaptacyjnej

Dzieci z grupy adaptacyjnej spędziły dzień dziecka w przedszkolnym ogrodzie. Wesołe klauny umilały radosną zabawę naszym najmłodszym milusińskim.

14-06-2022

Cudownych rodziców mam

Cudownych rodziców mamy i bardzo ich kochamy.

14-06-2022

Dzień Mamy i Taty w grupie adaptacyjnej

Mama i Tato to świat nasz cały - ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały. To dobre, czułe, pomocne ręce i kochające najmocniej serce.

13-06-2022

Sukcesy Julki Dubienieckiej

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu Julia Dubieniecka trenuje od stycznia 2021 roku kolarstwo szosowe w MGLKS "KWISA" Lubań.

13-06-2022

Dzień Dziecka kl.8b

Ten szczególny dzień w roku jest co prawda obchodzony pierwszego czerwca ale przyjemności nigdy zbyt wiele :-). Klasy 8a i 8b, we wtorek 7 czerwca wyruszyły, najprawdopodobniej już po raz ostatni w takim składzie, na wycieczkę do Wrocławia.

13-06-2022

Podziemia Kamiennej Góry i jej tajemnice – prelekcja na zajęciach historii w kl. VIII e

Podziemia Kamiennej Góry w Lubaniu od lat budzą ciekawość większości mieszkańców naszego miasta.

13-06-2022

Występ uczniów klasy 1a dla rodziców

Rodzina - tu zaczyna się nasza historia, rodzi miłość, życzliwość i uczuciowe więzi, kształtują się najbardziej trwałe postawy, przyzwyczajenia, sposoby radzenia z problemami.

11-06-2022

Zabawa – piłki na taśmie

Często nie trzeba wiele aby zachęcić dziecko do aktywnej zabawy. Wystarczy tylko taśma i plastikowe nie duże piłki. Piłki na taśmie to bardzo atrakcyjna zabawa dla dzieci, bo oprócz tego, że piłki możemy turlać rzucać, podrzucać to możemy je także przyklejać na taśmę.

11-06-2022

Mali badacze – eksperymenty i doświadczenia

Zabawy badawcze dostarczają dziecku niezliczonej ilości nowych przeżyć związanych z odkrywaniem właściwości rzeczy i zjawisk.

11-06-2022

Kolorowe frotki – ćwiczenia

Zabawy dla dzieci, które wspierają rozwój małej motoryki. Wzmacniająca również mięśnie rąk i paluszków, a także rozwijają koordynację wzrokową.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...