Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Miejski Dom Kultury

Aktualności:

12-10-2016

Muzyczna niedziela

W najbliższą niedzielę 16 października zapraszamy na nowy cykl "Muzyczna niedziela", w ramach którego raz w miesiącu odbywać się będą spotkania z muzyką na żywo.

14-09-2016

Plan zajęć w nowym roku szkolnym

W roku szkolnym 2016/2017 Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na zajęcia: tańca nowoczesnego, wokalne, tańca towarzyskiego oraz teatralne

06-09-2016

Zapraszamy na zajęcia taneczne

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na zajęcia tańca towarzyskiego i nowoczesnego.

13-07-2016

Tajemniczy Zamek Czocha

Wydawać by się mogło, że na temat Zamku Czocha napisano i powiedziano już wszystko. Rozpisywali się o nim polscy jak i zarówno niemieccy historycy, nakręcono wiele filmów dokumentalnych. Dla wielu...

15-06-2016

Wywiadówka Taneczna

Wszystkich miłośników tańca towarzyskiego zapraszamy do Auli Kompleksu Edukacyjnego w Lubaniu 17 czerwca o godz.18.00 na "Wywiadówkę taneczną" i podsumowanie roku tanecznego 2014/2015.

14-06-2016

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny

Za nami jedno z największych wydarzeń kulturalnych tego roku - koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu. Koncert "Solus Christus" zgromadził publiczność z terenu całego Dolnego Śląska.

25-01-2016

Fotorelacja z VII Kolędowania u Bukowińczyków

Choć świąteczny czas już za nami, w Lubaniu można było jeszcze raz poczuć atmosferę tamtych dni, uczestnicząc w „Kolędowaniu u Bukowińczyków.”

30-11-2015

Spotkanie z Mikołajem w Miejskim Domu Kultury

Przed nami dzień, na który dzieci czekają cały rok - 6 grudnia Miejski Dom Kultury w Lubaniu odwiedzi Święty Mikołaj. Zapraszamy maluszki, przedszkolaki oraz dzieci ze szkół podstawowych na spotkanie z Mikołajem.

28-09-2015

Zajęcia teatralne dla dzieci

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na bezpłatne zajęcia teatralne dla dzieci. Do udziału w zajęciach zapraszamy uczniów szkół podstawowych. Spotkanie inauguracyjne odbędzie się 1 października o godz. 16.00

11-09-2015

Spotkanie muzyczno - literackie

W najbliższy poniedziałek gościem Miejskiego Domu Kultury będzie Oleg Dowgal, muzyk Filharmonii Lwowskiej oraz wykładowca w Wyższej Szkole Muzycznej we Lwowie. Na stałe współpracujący z zespołem BREVIS. W wolnym czasie komponuje muzykę, której inspiracją są ludowe utwory z rejonu Karpat. Występował w większości krajów byłego ZSRR oraz we Francji, Niemczech, Belgii i Holandii. Od kilku lat znany jest również w naszym kraju. Koncertował min. z Ireną Jarocką, Stanem Borysem i Stanisławem Soyką. Fletnia Pana to instrument coraz bardziej popularny. Oleg Dowgal zaprezentuje słuchaczom utwory muzyki klasycznej, światowe przeboje muzyki rozrywkowej oraz utwory ludowe. Artyście towarzyszyć będzie pisarz Roman Pankiewicz, który zaprezentuje autorskie wiersze.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...