Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Miejski Dom Kultury

Aktualności:

27-04-2022

Komplet widzów w MDK

Takiej frekwencji w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu nie było już dawno. Na programie „Ile można?” autorstwa Mateusza Sochy stawił się komplet publiczności. Wydarzenie miało miejsce 22 kwietnia br.

26-04-2022

Magiczny wernisaż

W Miejskim Domu Kultury w Lubaniu odbył się wernisaż wystawy pt. Dawny Lubań autorstwa Janusza Kulczyckiego. Wydarzenie odbyło się 22 kwietnia br.

20-04-2022

Z "Mazurkiem" w tle

Zapraszamy na wydarzenia związane z obchodami miejskimi obchodami Święta Narodowego Trzeciego Maja.

14-04-2022

Cykl wykładów historycznych w MDK

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza do Centrum Spotkań bez granic na cykl wykładów otwartych o historii Lubania na przestrzeni wieków w ramach Święta Narodowego Trzeciego Maja.

14-04-2022

Lubański Jarmark Wielkanocny za nami

Działo się! W lubańskim Rynku w środę odbył się Jarmark Wielkanocny. Chętni mogli zakupić specjały na świąteczne stoły, wziąć udział w warsztatach, a także posłuchać występów zespołów działających przy naszym MDK.

12-04-2022

Dawny Lubań

Już 22 kwietnia o godzinie 17.30 w sali lustrzanej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu odbędzie się wernisaż wystawy Dawny Lubań autorstwa Janusza Kulczyckiego. Będzie na co popatrzeć!

06-04-2022

Comeback Estrady Lubańskiej

Koncert pt. „Ocalić od zapomnienia”, który odbył się 1 kwietnia w lubańskim MDK, to wspaniały comeback Estrady Lubańskiej. Grupy, bez której przez wiele lat nie mogła się obyć żadna impreza w regionie. Potem ich drogi rozeszły się, ale na szczęście z początkiem roku ponownie splotły.

05-04-2022

Taneczna nocka w MDK

W jeden z marcowych wieczorów rozpoczynających weekend, zebrali się w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu uczestnicy zajęć tańca nowoczesnego prowadzonych przez Mariusza Kozaka i… zostali do rana.

05-04-2022

Świat, który wciąga

W Miejskim Domu Kultury w Lubaniu od 29 marca do 3 kwietnia można było zobaczyć niesamowitą wystawę żywych pająków i skorpionów.

04-04-2022

Uczcili pamięć

W sali lustrzanej MDK odbyło się wydarzenie poświęcone pamięci o Papieżu Polaku Świętym Janie Pawle II, z okazji 17. rocznicy Jego śmierci.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...