Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Miejski Dom Kultury

Aktualności:

10-02-2017

Spotkanie z okazji 25 lat WOŚP w Lubaniu

W tym roku mija 25 lat działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z tej okazji Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na spotkanie jubileuszowe.

30-01-2017

Kolędowanie u Bukowińczyków

Czternaście zespołów z całego regionu, ponad stu wykonawców i kilkadziesiąt kolęd i pastorałek to wydarzenie warte zapamiętania. Kolędowanie u Bukowińczyków to doroczna impreza organizowana przez Fundację Bukowińska „Bratnia Pomoc”, chór Echo Bukowiny oraz Miejski Dom Kultury.

19-01-2017

Szopki nagrodzone

Już po raz czternasty Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii pw. Świętej Trójcy oraz Miejski Dom Kultury w Lubaniu zorganizowały konkurs na najpiękniejszą bożonarodzeniową szopkę. Wybór nie był łatwy, bo pomysłów wykonawcom nie brakowało.

29-12-2016

FolkArt laureatem plebiscytu

Festiwal Folklorystyczny FolkArt organizowany przez Miejski Dom Kultury w Lubaniu został laureatem plebiscytu „Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2016” w kategorii najciekawsze wydarzenie roku 2016.

21-12-2016

Polski Plakat Propagandowy w Galerii Foyer

Galeria Foyer w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu zamieniła się w tętniącą życiem ulicę z nie tak odległych czasów. Wszystko za sprawą wernisażu wystawy „Polski plakat propagandowy”

06-12-2016

Wernisaż wystawy "Polski plakat propagandowy"

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na wernisaż wystawy "POLSKI PLAKAT PROPAGANDOWY" połączony z prelekcją Piotra Kucznira.

28-11-2016

Spotkanie z Mikołajem

Miasto Lubań zaprasza najmłodszych mieszkańców na "Spotkanie z Mikołajem", które odbędzie się 3 grudnia w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu.

25-11-2016

Jakub Porada odwiedził Lubań

Jakub Porada, dziennikarz TVN, TVN24 i TTV oraz podróżnik, autor książek podróżniczych i powieści, po raz kolejny odwiedził Lubań. W czasie wizyty spotkał się z pracownikami lubańskiej kultury w Miejskim Domu Kultury, oraz dziennikarzami dwutygodnika „Ziemia Lubańska”.

25-10-2016

Regionalny Konkurs Piosenki Agnieszki Osieckiej

Miejski Dom Kultury w Lubaniu oraz Starostwo Powiatowe w Lubaniu zapraszają do udziału w Regionalnym Konkursie Piosenki Agnieszki Osieckiej, który odbędzie się 18 listopada w MDK w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...