Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Miejski Dom Kultury

Aktualności:

04-12-2013

Warsztaty decoupage w MDK

Wszystkich, którzy chcą tworzyć cuda i cudeńka techniką decoupage zapraszamy na warsztaty w środę 11 grudnia o godz 16.00. Do zobaczenia w Miejskim Domu Kultury!

02-12-2013

Piwnica pod Baranami w Lubaniu

14 grudnia o godz. 18.00 Miejski Dom Kultury i Restauracja Tęczowa zapraszają na spotkanie z krakowską Piwnicą pod Baranami. Będzie jak zawsze ciekawie i klimatycznie. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie MDK, Restauracji Tęczowa i lubańskim Oddziale PTTK. Przy jednoczesnym zakupie biletu na program Grzegorza Żaka (6 grudnia) bilet w cenie 25 zł. Polecamy transakcję wiązaną:) Do zobaczenia!

02-12-2013

Grzegorz Żak - gitara i satyrą

6 grudnia (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na mikołajkową porcję dobrego humoru. Na naszej kawiarenkowej scenie pojawi się Grzegorz Zak - artysta, kabareciarz i poeta. Jego "śpiewograny" program satyryczny z pewnością przypadnie Państwu do gustu i poprawi nastrój. Wstęp na wydarzenie to jedyne 5 zł, a warto je wydać także dlatego,że bilet na Grzegorza Żaka uprawni do promocyjnej ceny na grudniowy koncert Piwnicy pod Baranami. Zapraszamy!

02-12-2013

Testament Eleonory - spotkanie z autorem

Miejski Dom Kultury serdecznie zaprasza na spotkanie promujące debiutancką powieść dziennikarza Ziemi Lubańskiej Artura Daniela Grabowskiego. Będzie to świetna okazja nie tylko do nabycia książki, ale także poznania inspiracji i kulis powstawania Testamentu Eleonory. Do zobaczenia w czwartek 5 grudnia o godz. 18.00.

20-11-2013

KONKURS NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w konkursie na szopkę bożonarodzeniową. Na najlepszych czekają nagrody! Szczegóły na plakacie.

20-11-2013

DLA SENIORÓW I SAMOTNYCH

Nie tylko młodsi będa się bawić andrzejkowo w MDK. W piątek (29 listopada o godz. 16.00) do zabawy przy muzyce "na żywo" zapraszamy wszystkich seniorów i osoby samotne. Wstęp oczywiście wolny, catering we własnym zakresie. Bądźcie Państwo z nami, wspaniała zabawa i przeżycia gwarantowane.

20-11-2013

Andrzejkowo w MDK

Wszystkich młodych uczestników zajęć Miejskiego Domu Kultury zapraszamy na Andrzejkowe szaleństwo. Już za tydzień w czwartek (28 listopada) o godz.16.00 ! Przebranie mile widziane. Do zobaczenia!

20-11-2013

Dla fanów DREAM THEATER

W piatek (22 listopada) o godz. 18.30 zapraszamy na kolejną odsłonę Dyskusyjnego Klubu Muzycznego. Tym razem zaprezentujemy koncert Live at Budokan z 2004 roku wirtuozerskiej grupy Dream Theater. Fanów przekonywać nie trzeba, a kto jeszcze nie zna tego zespołu-obecność obowiązkowa. Choćby dla gitarzysty, idola wielu instrumentalistów - Johna Petrucciego. Wrażenia wizualne i akustyczne gwarantowane. A pomoże w tym duży ekran, sceniczne oświetlenie i nagłośnienie w systemie 5.1. Zapraszamy.

20-11-2013

NURT zaprasza

Wszystkich miłośników literatury zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy Literackiej NURT. Już w czwartek (21 listopada) o godz. 16.30 w Kawaiarence MDK.

18-11-2013

All Lies Reserved najlepsi!

Z przyjemnością informujemy,że lubański zespoł All Lies Reserved 9 listopada wygrał II Hardcore Festival - Przegląd Kapel Garażowych w Bolesławcu! Dodatkowo nagrody indywidualne zdobyli: Emanuel - dla najlepszego wokalisty oraz Karol - dla najlepszego basisty. Gratulujemy i jesteśmy dumni z chłopaków, którzy na co dzień ćwiczą w MDK w Lubaniu!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...